Ønsker du å besøke Oslo Design Fair? Mer informasjon finner du her

×

Velkommen til Oslo Design Fair - den viktigste handels- og møteplassen for design og interiør i Norge. 01.09→04.09, 2016

Les Mer

Om Oslo
Design Fair

Norges største innkjøpsmesse og viktigste møteplass for design- og interiørbransjen endrer navn til Oslo Design Fair. Med en spisset norsk profil har Oslo Design Fair ambisjon om å skape en messe av internasjonal klasse, med en tydelig posisjon i Skandinavia.

Les Mer

Siste nyheter

Satsningsområder

Praktisk info

Team

Grete Sivertsen
Leder Oslo Design Fair

+47 928 58 152
grete@oslodesignfair.no

Dagny Thurmann-Moe
Kreativ leder

+47 404 54 585
dagny@oslodesignfair.no

Andreas Engesvik
Strategisk rådgiver

+47 936 31 176
andreas@oslodesignfair.no

Silje Johanne Bjørnsdatter Låveg
Prosjektkoordinator

+47 951 95 295
silje@oslodesignfair.no

Mette Nerli
Salgssjef

+47 982 09 179
mette@oslodesignfair.no

Siri Jystad
Key account manager

+47 951 84 258
siri@oslodesignfair.no

Tommy Svendsen
Teknisk konsulent

+47 975 74 517
tommy@oslodesignfair.no

Annette Hoff
PR og kommunikasjon

+47 971 47 822
annette@oslodesignfair.no

Cathrine Røsseland
Kommunikasjon

+47 926 27 885
cath@oslodesignfair.no

Besøks- og kontaktinformasjon

  • Oslo
    Design Fair
  • Postboks 75, 2001 Lillestrøm
  • Send e-post
  • Norges
    Varemesse
  • Postboks 75, 2001 Lillestrøm
  • Send e-post

Meld deg på
vårt nyhetsbrev

Kartdata
Kartdata ©2016 Google
KartdataKartdata ©2016 Google
Kartdata ©2016 Google
Lagre